ZnameniCasu.cz (Na úvodní stránku) ZnameniCasu.cz

Potvrzují média přípravu na Nový světový řád?

Je Biblický konec světa?

527_one_dolar_usa.jpg

Potvrzují média přípravu na Nový světový řád?

Vloženo: 01.01.2012
Zhlédnuto: 20346x
Témata: Je Biblický konec světa?
PrintTisk

Mnoho lidí nevěří tomu, že by bylo možné vytvořit Nový světový řád a změnit dnešní podobu světa. Konspirační teorie se jim zdají málo pravděpodobné až absurdní, přestože v mnohém uvádějí  informace založené na výpovědi důležitých svědků, kteří se sami, mnohdy nechtěně, příprav na  tento nový systém zúčastnili. Nový světový řád je pojmenováním systému celosvětové vlády nebo-li vlády světa připravovaného po několik generací nejbohatšími bankéřskými rodinami světa. Zdá se to být nemožné, ale to je právě jen zdání. Ovládnout svět není idea jen této doby, ale stará jako svět sám. A co je tedy cílem Nového světového řádu? Výrok připisovaný Henry Kissingerovi, přednímu mluvčímu vlády Nového světového řádu: „Kontrolováním energie můžeme kontrolovat národy, kontrolováním potravin můžeme kontrolovat jednotlivce.“ To je heslo těch, kteří připravili Nový světový řád a přivádějí jej na veřejnost.  Cílem je tedy ovládat celý svět i každého jednotlivce.

Zjevení 13. kapitola popisuje Šelmu z moře,  která byla smrtelně raněná a uzdravila se (Papežský systém), a potom Šelmu ze země (USA), která má velkou moc a vytvoří obraz té první šelmy (Spojení protestantismu s papežstvím a tím uznání moci Papeže) a nařizuje  uctívání obrazu té první šelmy tím, že musí mít každý její znamení pod hrozbou toho, že nebude moci nakupovat ani prodávat.  Právě Nový světový řád vytváří svou globalizací světa a shromažďováním finančních prostředků a moci do rukou jednotlivců podklad pro naplnění tohoto Biblického proroctví.

Položme si společně několik otázek a  posuďte sami, jak jsou tyto dílčí zprávy o přicházejícím Novém světovém řádu závažné a jestli nestojí za to se nad tím hluboce zamyslet:

Objevují se v médiích zprávy o globalizaci a sjednocování moci v USA?

Elity ovládají svět
Amerikou se šíří protesty proti finanční elitě
Obama: Amerika ovlivní uspořádání Asie a Tichomoří
Amerika – šelma s rohy beránka

Existují zprávy o vytváření bezhotovostní měny - budoucího nástroje moci NWO?

Bezhotovostní společnost – nástroj moci
Volání po jedné světové měně
Kde se vzala, tu se vzala finanční krize…

Ztrácí postupně USA statut svobodné země s Ústavou zaručující svobodu svědomí?

V USA schválili revolučný zákon: Armáda bude môcť ľudí väzniť aj zabiť
Nejvyšší soud USA poprvé v historii bez zástupců protestantských církví

Ovlivňuje papežství stále více svět i protestantskou Ameriku?

Vatikán znovu volá po světové autoritě a světové bance
SKONČÍ NEDĚLNÍ PRODEJ? Rozhodne Evropský parlament
Papež Benedikt XVI. se postavil za Nový světový řád
Byla založena Evropská aliance za neděli

Volají státníci mnoha zemí po světové globální akci?

Jediné řešení krize: agresivní globální akce

Varují někteří vlivní lidé a státníci před Novým světovým řádem?

Václav Klaus: globální vláda je větší nebezpečí než EU
Ringo Čech a Karel Gott přemítají o budoucnosti světa

Mluví někteří vlivní lidé o zákulisí dějin a existenci tajných spolků?

Jakl v ČT: Vliv Bilderbergu a zednářů se podceňuje

Předpověděla E.G.Whiteová v 19 století, jak bude vypadat finanční svět doby konce?

Několik lidí se bude snažit získat všechen prospěch, kterého lze dosáhnout v určitých odvětvích obchodu. Budou vytvořeny odborové svazy a ti, kteří se s nimi odmítnou spojit, budou poznamenáni... (E.G.Whiteová 2SM 142, rok1903)

Dílem Božího lidu je příprava na budoucí události, které na ně brzy přijdou s oslepující mocí. Ve světě se zformují obří monopoly. Lidé se budou organizovat do svazů, které je zavedou do ovčince satanova. V jistých směrech Činnosti bude malá skupinka lidí, kteří se spojí a shromáždí ve svých rukou veškeré prostředky. Vytvoří se obchodní svazy a ti, kteří se k nim nepřipojí, se stanou nápadnými (podezřelými). - (E.G.Whiteová Lt 26, rok 1903)

Existují citáty důležitých lidí z celého světa poukazující na zrod Nového světového řádu?

“Vidíte, světu vládnou zcela jiné osoby, než jsou ty, které si představují lidé, kteří nevidí za kulisami.” Benjamin Disraeli, premiér Spojeného království

„Budeme mít Globální vládu, ať se nám to líbí nebo ne. Jedinou otázkou je jestli globální vlády bude docíleno skrze dobývání, nebo skrze konsensus.“ James Paul Warburg

„Věci se mají tak, jak vy i já víme, že finanční element z velké části vlastnil vládu Spojených států od doby Andrewa Jacksona. Historie ukazuje Andrewa Jacksona jako posledního čestného a nezkorumpovaného amerického prezidenta.“ Franklin D. Roosevelt

„Od doby kdy jsem vstoupil do politiky, byly mi svěřovány převážně názory mužů. Někteří z nejlepších mužů Spojených států na poli byznysu a průmyslu se bojí někoho a něčeho. Vědí, že existuje síla tak organizovaná, jemná, pozorující, propojená, kompletní a pronikavá, že je lepší mluvit o ní šeptem, je-li odsuzována.“ Woodrow Wilson

“… když se bude zdát, že vše bude směřovat k sociální demokracii, budou stále velké odklady a zklamání, než se stane efektivním a všeobecně prospěšným světovým systémem. Nespočetné množství lidí… bude nenávidět nový světový řád… a zemřou v protestu proti němu. Když se snažíme pochopit jeho slibované dobro, musíme mít na paměti nechuť k němu, často od galantních a dobrotivě vzhlížejících lidí.” H. G. Wells, The New World Order, 1939

"Žijeme, jak známo, v přelomové době, kdy se nejen hledá nový evropský i světový řád, ale i nová struktura lidských a civilizačních hodnot." (Václav Havel - Bratislava 18. 9. 1999)

"Kdyby se to všechno podařilo, pak by pražský summit mohl mít vskutku přelomový význam v hledání nového světového pořádku vyrůstajícího ze vzájemného respektu rovnoprávných částí soudobé globální civilizace..." (Václav Havel -Konference Evropské nové demokracie: Vedení a odpovědnost, Bratislava 11. 5. 2001)

"Nechceme další komisi, těch už máme víc než dost. Co chceme, je muž dostatečného kalibru udržet si loajálnost všech lidí a vyzvednout nás z ekonomického močálu, do kterého se potápíme. Pošlete nám takového muže a ať je to bůh nebo ďábel, my jej přijmeme." Henri Spaak, tehdy Generální sekretář NATO, řekl v Paříži v roce 1957:

The New World Order je česky Nový Světový Řád (nebo Pořádek).

Plán na ovládnutí světa, který je realizovaný v těchto dnech však promýšlel Adam Weishaupt v letech 1771-1776 a pokračoval s jeho společníky z organizací Illuminati (osvícenci t.j. luciferiáni) a Freemasons (svobodní kameníci nebo-li zednáři).

Adam Weishaupt byl "zasvěcený" do tajemství okultních filosofií různých náboženství založených na jménech jako Buddha, Zoroaster, Hermes, Plato, i na perských muslimských náboženstvích a na "křesťanské" mystice. Illuminati, kteří byli vždy mistři intriky, měli jako jeden z nejdůležitějších symbolů spolu s Freemasony "vše vidící oko" v trojúhelníku. Tento symbol má původ v egyptské mytologii. Je to oko "boha světla" jménem Horus, což je jedno z mnoha Satanových jmen. Horus je velmi důležitá postava v symbolice i pokud se týká katolicismu: všechny obrazy "panenky Marie s jezulátkem" jsou totiž egyptská symbolika - t.j. sedící bohyně Isis s malým Horusem na klíně.

Čtvrtého června roku 1776 byly založeny Spojené Státy Americké skupinou Freemasonů (Svobodných zednářů), dva měsíce po založení organizace Illuminati Adamem Weishauptem v Bavorsku - prvního května. Za šest let Illumináti dokončili design Velké pečetě USA a Thomas Jefferson převzal obě strany pečetě v metalických plaketách 17. června 1782 v zednářské ceremonii ve Virginii. George Washington byl první president a byl také Svobodným zednářem.

Americká jednodolarová bankovka nese obě strany této pečetě od roku 1933, když Svobodný zednář nejvyššího stupně F. D. Roosevelt autorizoval její vytištění.

Na straně s pyramidou, nad níž svítí Satanovo oko v trojúhelníku, je latinský nápis Annuit Coeptis Novus Ordo Seclorum = Vyhlášení Zrodu Nového Sekulárního Řádu. Slovo "sekulární" znamená "světský, druhotný t.j. bez božského stvořitele". Nápis "IN GOD WE TRUST" (v boha se spoléháme) je tak potvrzen levou částí pečeti - spolehnutí se v boha nového řádu - Satana, ne v boha stvořitele - Ježíše, YHWH. Satan je bohem Svobodných zednářů.

Veškerá použitá symbolika je démonická, i symbol ptáka není orel, ale mytologický fénix, stejně jako mnoho objektů po třinácti na obou stranách pečeti. Letopočet 1776 v římských číslicích v základní vrstvě pyramidy označuje samozřejmě důležitost roku založení organizace "Illuminati", ne roku nezávislosti USA. Spojené Státy Americké nejsou tak důležité, neboť jsou jen sluhou. Satan sluhy zneužívá, neglorifikuje, i když jim dává moc. O nezávislosti USA není na bankovce žádná zmínka, pro tento význam by nebyla nutnost žádného jinotaje v latině.

Symbolika této pečetě byla promyšlená skupinou Illuminátů, kteří byli financováni rodinou Rothchild, zapojenou od té doby po několik generací v přípravě systému pro Nový světový řád. Dynastie rodiny Rothchild začala bankéřem jménem Mayer Amschel Rothchild. Jeden z jeho pěti synů zůstal s ním, řídit německou banku, ostatní čtyři poslal ustanovit pobočky jejich rodinné banky ve Francii a Itálii, Rakousku a Anglii. Rodina Rothchild se brzy stala nejmocnějšími bankéři v Evropě. Již v roce 1850 měli více bohatství, než všechny královské rodiny Evropy a Británie dohromady. Neuvěřitelné bohatství bylo nahromaděno financování vlád, aby bojovaly jedna proti druhé. Dokonce i v americké občanské válce financovala rodina Rothchild skrze rozdílné agenty armády Severu i Jihu.

Tyto informace znějí pro většinu lidí nereálně a neseriozně, protože "vzdělaný a vážený člověk v postavení hlavy státu přece nebude takto pověrčivý". Zvažte ale symbol pěticípé hvězdy půdorysu budovy vojenského štábu "Pentagon", i mapu moderního vládního města Washington, kde byly postaveny celé ulice a bloky domů ve tvarech symbolů satanického náboženství Illuminátů a Freemasonů (zednářů) - špice pentagramu i konec kružidla se dotýkají budovy Bílého domu. Stálo to za námahu? Vláda Řádu je ale v Evropě. Navíc, kdokoliv četl "Protokoly sionských mudrců", ví, že vše jde podle plánu. To znamená, i kontrola školství "..vštípením teorií a principů, jež pro sebe považujeme zřejmě za falešné" (prot. č. 9), včetně "evoluce".

V historii sloužili Satanovi vládci kultur egyptských, tibetských, indických i jiných, jaký je rozdíl mezi těmito a dnešními? Civilizace? Ode dne, kdy se člověk (Adam) odvrátil od stvořitele, tak degeneruje, "nevyvíjí" se k lepšímu. Všechny civilizace nebo-li "kultury" mimo Bibli, jsou založeny na nějakém satanickém "kultu", t.j. "okultu".

Proto nepřekvapí, že přední politikové světa jsou ve výběrovém klubu "Skull and Bones" t.j. "lebka a kosti", organizace, kam se rekrutují absolventi soukromé university Yale (USA) a nadace Rhodes v Oxffordu (Británie), adepti Řádu ("Order") vlády světa. Na universitách po celém světě otevřeně bují čarodějnictví a je povzbuzovaný zájem o jakoukoliv formu okultu více, než kdekoliv jinde.

Nový peněžní systém - bezhotovostní

je pro vládu Nového světového řádu nezbytný. Některé z hlavních mezinárodních organizací, které "řeší" finanční krizi světa, jsou soukromé banky: World Bank - WB (Světová banka), International Monetary Fund - IMF Mezinárodní měnový fond, Federal Reserve Bank - FRB (Federální reservní banka), též Bank of International Settlements - BIS (Banka mezinárodních dohod).

Tyto banky operují uvnitř systému United Nations - UN (Spojených národů). Mezinárodní bankéři byli samozřejmě za vytvořením těchto institucí v roce 1944. Hlavní jména bankéřských rodin jsou: Rothchild, Rockefeller, Rhodes and Milner, House of Warburg, Kuhn-Loeb and Co, J. P. Morgan. Všichni samozřejmě spolupracují na uvedení New World Order - NWO Nový Světový Řád do praxe a nestojí proti sobě jako konkurence, protože zde nejde o peníze, ale o společné uchopení moci přes celý svět.

Tito lidé připravili i založení United Nations Organization (Organizace Spojených Národů - OSN). Byl to také Nelson Rockefeller a jeho rodina, kteří dali pozemek pro stavbu komplexu UNO (OSN) na okraji čtvrti Manhattan.

Svět dostal možnost nahlédnutí do budoucího peněžního systému v březnu 1969, když IMF oznámil, že národy jsou připraveny začít obchodovat s používáním nového typu směnárnictví, který postupně nahradí všechny ostatní valuty a dokonce i zlato. Toto nové médium bylo označeno jako "papírové zlato", ale nebylo to ani zlato ani papír. Je to číselný/kreditní systém SDR - Special Drawing Rights (Speciální práva výběru). (Viz "Protokoly S.M." - č. 20)

V roce 1976 IMF vyhlásili, že zlato bude nahrazeno jednotkami SDR, jako Reserve of the Fund "rezerva fondu". Jednotky SDR jsou jednoduše čísla v mezinárodních "knihách". Začátkem roku 1973, New York Times potvrdily přicházející "cashless" (bezhotovostní) systém.

Položme si teď otázku:  Můžeme tedy věřit tomu, že se v zákulisí světových vlád plíživě a nepozorovaně připravuje změna světových dějin a naplní se tak Biblická proroctví?

Bylo mi ukázáno, že satan nás nepozorovaně předstihuje. Zákon Boží má být prostřednictvím satanových nástrojů zrušen. V naší zemi, jež se honosí svobodou, bude náboženská svoboda zrušena. (E.G.Whiteová Ev 236)

Jediná cesta záchrany je v Ježíši Kristu. Přijměte Ježíše do svého srdce, vyznejte své hříchy a zanechejte jich. Nechte  své srdce proměnit a zapsat do něj Boží svatý zákon. Vše ostatní  nechte na Kristu. On vás touto těžkou závěrečnou dobou provede, tak jak bude nejlepší.

Jan 16,33 - Toto vše jsem vám pověděl, abyste ve mně nalezli pokoj. Na světě zakoušíte soužení, ale buďte stateční – já jsem přemohl svět.“

První a nejvyšší povinností každé rozumné bytosti je naučit se z Písma, co je pravda, pak podle toho žít a povzbuzovat druhé, aby to dělali také. Měli bychom každý den pilně studovat Bibli, uvažovat o každé myšlence a porovnávat jedno místo v bibli s ostatními. S Boží pomocí si musíme utvořit svůj názor, protože před Bohem budeme odpovědní každý sám za sebe.

Nestudujme Bibli nikdy bez modlitby. Jedině Duch svatý nám může ukázat důležitost věcí, které můžeme snadno pochopit, a zabránit tomu, abychom nepřekroutili nesnadno pochopitelné pravdy. Boží andělé mimo jiné připravují srdce lidí, aby pochopili Boží slovo, uchvátila je jeho krása, brali vážně jeho výstrahy a aby je povzbudila a posílila jeho zaslíbení. Měli bychom se modlit jako žalmista: "Otevři mi oči, ať mám na zřeteli divy ze Zákona tvého." (Ž 119,18)  - Velký spor věků kap.37

Popisné informace čerpány z díla „Světová vláda skrze mikročip pod kůží každého člověka“- J. Podmolik


Související články z kategorie - Je Biblický konec světa?

Konec světa prosinec 2012, příchod antikrista, co na to Bible?

600_konec_sveta_2012.jpg Blíží se mnohými očekávané datum, datum které hýbe poslední dobou všemi médii. Na mail nám chodí různé dotazy ohledně tohoto data. Datum 21.12.2012, ke kterému končí Mayský kalendář. Bude apokalyptický konec ...
Vloženo: 09.12.2012
Zhlédnuto: 216853x

Video - Vesmírný boj, na kterou stranu se přidáme?

539_vesmirny_boj.jpg Satanova vzpoura je opravdová a naše planeta je centrem velkého vesmírného boje.  Bůh náš milující Otec díky Synu Ježíši Kristu již ale zvítězil. Při ukřižování se jasně ukázal charakter Stvořitele i ...
Vloženo: 16.02.2012
Zhlédnuto: 9775x

Konec světa 2012, Mayové a jejich kalendář ?

74_mayan-calander.jpg Bude katastrofický konec světa roku 2012? Nebo bude přechod do nových časů, duchovně založené společnosti? Příjde roku 2012 antikrist? Jsou tyto fakta pravda nebo fikce, podvod a klam? Blíží se datum, ze ...
Vloženo: 14.01.2011
Zhlédnuto: 374003x

Falešný Nový věk a mesiáš Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg „New Age – Nový věk“ s těmito slovy se od roku 1984 stále více setkáváme ve všech novinách a zpravodajstvích. Lidstvo touží po změně, protože takto to již dál země s ...
Vloženo: 26.11.2010
Zhlédnuto: 193977x
Doporučujeme

Video - Tajemství nepravosti - kdo jsou ti, kdo hýbou světem, a jak?

362_jedna_velka_rodina.jpg Souvisí spolu Starodávný Egypt, svobodní zednáři, Ilumináti a propojení s dnešním světem? New Age je hnutí, které hýbe světem, kdo ho vede a kdo má takovou moc prosadit ho do všech ...
Vloženo: 20.02.2011
Zhlédnuto: 19471x

ZnameniCasu.cz - Potvrzují média přípravu na Nový světový řád?