ZnameniCasu.cz (Na úvodní stránku) ZnameniCasu.cz

SAMOSTUDIUM BIBLE - Svědectví o adventní naději

Hledání Boha

543_samostudium_bible.jpg

SAMOSTUDIUM BIBLE - Svědectví o adventní naději

Aktualizováno: 18.03.2012
Vloženo: 11.03.2012
Zhlédnuto: 9139x
Témata: Hledání Boha
PrintTisk

Vnímáte naléhavost doby a touhu po hlubším vztahu s Ježíšem Kristem? Toužíte dovědět se více z Božího slova o naději, druhém příchodu, ale i porozumět Biblickým proroctvím? Pak je toto studium "Přítomné pravdy" pro vás.

Modlitba a pokorná touha porozumět je k tomuto studiu základní nezbytností. Kéž Duch svatý vás vede a dá objasnit to, co sám v Bibli inspiroval. Pokud byste chtěli být v osobním kontaktu s někým, kdo by vám při studiu přítomné pravdy byl nápomocen, neváhejte nás kontaktovat (redakce@znamenicasu.cz). Rádi vám nezávazné setkávání nad Biblí domluvíme a pokud byste tak cítili, může být zakončeno odevzdáním se Ježíši Kristu obřadem křtu, který je symbolem znovuzrození nového – duchovního člověka.

Pokud byste raději studovali zatím samostatně, zde máte v elektronické podobě k dispozici lekce ke studiu, které vám pomohou prohloubit znalosti Bible a porozumět souvislostem. Je to tzv. "přítomná pravda" (2 Petr 1,12) nazvaná „Cesta spasení“, v níž kromě základních prvků křesťanského vyznání víry je podáno aktuální adventní poselství.

 


SAMOSTUDIUM BIBLE - Svědectví o adventní naději

ZnameniCasu.cz - SAMOSTUDIUM BIBLE - Svědectví o adventní naději